Ros Radio Programmering

Maandag:

00:00 – 01:00 Non-stop de beste muziek
01:00 – 08:00 In stilte de nacht door
08:00 – 11:00 Non-stop de beste Muziek
11:00
– 13:00 Lekker lunchen (Lukas van der Burg en John van Eindhoven)
13:00 – 19:00 Non-Stop de beste muziek
19:00 – 20:00 
PunT NL (Bertie Roovers)
20:00 – 21:00 De Muziekzolder (Hans Hendriks)
22:00 – 00:00 Non-Stop de beste muziek

Dinsdag:

00:00 – 01:00 Non-stop de beste muziek
01:00 – 08:00 In stilte de nacht door
08:00 – 11:00 Non-stop de beste Muziek
11:00 – 12:00 Orva’s Vergeten hits (Hennie Eerhart)
12:00 – 14:00 Non-Stop de beste muziek
14:00 – 15:00 De Muziekzolder (Hans Hendriks) (herhaling maandag)
15:00 – 00:00 Non-Stop de beste muziek

Woensdag:

00:00 – 01:00 Non-stop de beste muziek
01:00 – 08:00 In stilte de nacht door
08:00 – 20:00 Non-stop de beste Muziek
20:00 – 21:00 De Muziekzolder (Hans Hendriks)
21:00 – 00:00 Non-stop de beste muziek

Donderdag:

00:00 – 01:00 Non-stop de beste muziek
01:00 – 08:00 In stilte de nacht door
08:00 – 11:00 Non-stop de beste Muziek
11:00 – 13:00 Lekker lunchen (Lukas van der Burg en John van Eindhoven)
13:00 – 19:00 Non-stop de beste muziek
19:00 – 20:00 DR. Jazz (Jan van Doremalen en Wim van Vught )
20:00 – 21:00 60 jaar Nederpop (Ewald van Liempt) (herhaling woensdag)
21:00 – 00:00 Non-Stop de beste muziek

vrijdag:

00:00 – 01:00 Non-stop de beste muziek
01:00 – 08:00 In stilte de nacht door
08:00 – 11:00 Non-stop de beste Muziek
11:00 – 12:00 Orva’s Vergeten hits (Hennie Eerhart)
12:00 – 20:00 Non-stop de beste hits
20:00 – 21:00 Diesel (Hendrik Torenstad)(Herhaling zaterdag)
21:00 – 23:00 Weekendvitaminen (Teus van de Kuijlen)
23:00 – 00:00 Non-stop de beste muziek

zaterdag:

00:00 – 01:00 Non-stop de beste muziek
01:00 – 08:00 In stilte de nacht door
08:00 – 14:00 Non-stop de beste Muziek
14:00 – 15:00 Diesel (Hendrik Torenstad)
15:00 – 00:00 Non-stop de beste Muziek
Zondag:

00:00 – 01:00 Non-stop de beste muziek
01:00 – 08:00 In stilte de nacht door
08:00 – 09:00 Non-stop de beste Muziek
09:00 – 10:00 Orva’s Klassiek (Jan van Doremalen en Wim van Vught )
10:00 – 11:00 Lovely Day 
(Conny Schuurmans-Tibosch en Leo van Gerven)
11:00 – 13:00 ’n Lutske brabants (Frans van den Bogaard en Dré van der Donk)
13:00 – 00:00 Non-Stop de beste muziek